Tvoríme projekty pre firmy na kľúč, ktoré hlavne:

zvýšia tržby

získajú nových zákazníkov

upevnia lojalitu existujúcich zákazníkov

Poradenstvo

Konzultačné a právne služby v oblasti využitia mobilu v marketingu pre Váš biznis.

Analýzy & Prieskumy

Prieskum trhu, vypracovanie obchodného potenciálu, analýza konkurencie, SWOT...

Realizácie projektov na mieru

Komplexné projekty na kľúč podľa Vašich požiadaviek, potrieb či budgetu a podľa našich skúseností. (Od grafiky cez kreatívu až po technickú stránku).

Monitoring & Reporting

24/7 dohľad nad technickou implementáciou projektu.

Optimalizácie

Refresh Vašich existujúcich projektov a návrhy, ako to robiť efektívnejšie.

Mobilné projekty na klúč

Navrhneme komplexné detailné riešenie šité na mieru Vašej oblasti podnikania. Povedzte nám, čo potrebujete docieliť a my Vám pripravíme projekt (od analýzy trhu až po výsledný reporting), ako to dosiahnuť a ktoré nástroje mobilného marketingu na to použiť.
Viac informácií…

Mobilné platby

Platba mobilom cez SMS je obľúbená a jednoduchá forma platby za tovary a služby. Dostupná je pre každý typ mobilu, u všetkých mobilných operátorov, bez potreby nastavovania, inštalácie či registrácie.
Viac informácií…

Mobilné flash prieskumy

Unikátny, rýchly a ekonomicky efektívny prieskum trhu cez mobil s vyhodnotením už do pár minút online. Spýtajte sa svojich či potenciálnych zákazníkov cez mobil a už o pár minút poznáte odpovede.
Viac informácií…

Mobilné aplikácie, responzívne weby

Na internet pristupuje z mobilu cez 80% Slovákov. Aj preto je dnes samozrejmosťou mať okrem responzivity web stránky aj dostupný obsah cez všetky zariadenia – mobil, tablet aj PC. Súčasťou našich riešení je aj tvorba web podstránok k projektom, responzívne weby, online a offline mobilné aplikácie.
Viac informácií…

Premium SMS a SMS súťaže

SMS spotrebiteľská súťaž je ideálny nástroj na podporu predaja a zvýšenie tržieb. Zákazník sa cez tzv. Premium SMS (SMS s vyššou tarifou) zapája do súťaže na podporu predaja produktov cez SMS a s motiváciou výhry. Jednoduché a atraktívne pre zákazníka; efektívne a výhodné pre Vás.
Viac informácií…

Reklamné a lokalizačné SMS

Oslovte cez cielené SMS svojich zákazníkov v správny čas a na správnom mieste. Prilákajte ich do svojej predajne, e-shopu alebo ich informujte o Vašich novinkách. Na výber sú desiatky kritérií pre zacielenie a osloviť sa dá viac ako ½ obyvateľstva SR.
Viac informácií…

Vernostné programy v mobile

Vernostné karty, kupóny, vouchre a zľavy priamo v mobile Vašich zákazníkov. Pomôžeme Vám udržať si lojalitu verných zákazníkov či získať nových a získať aj trhový difereciátor.
Viac informácií…