Vernostné programy v mobile

Vernostné karty sú minulosť. Dnes máme namiesto peňaženky mobil.

Vernostné karty, kupóny, vouchre, kódy a zľavy priamo v mobile oslobodia peňaženku Vašich zákazníkov od množstva plastových kariet, pričom ich majú stále so sebou. Navyše môžete so svojimi zákazníkmi komunikovať jednoducho a kedykoľvek cez mobil, aplikáciu či SMS. Je to lacnejšie, rýchlejšie a zákaznícky akceptovanejšie riešenie.

Pomôžeme Vám udržať si loyalitu verných zákazníkov, získať nových, ale aj zarábať viac – cez cielenú priamu komunikáciu cez mobil.

Ako to funguje?

Vytvorte si alebo preneste aktuálny vernostný klub na mobil ako online alebo offline mobilnú aplikáciu, alebo pošlite zákazníkom elektronickú vernostnú kartu. Zákazníci budú môcť vďaka mobilnému klubu prijímať rozličné správy a čerpať výhody priamo v prostredí mobilu. Vypracujeme Vám projekt na kľúč od realizácie cez promo a podporu po dohľad, optimalizácie a reporting.

Ako to využiť?

Mobilný klub má množstvo využití a výhod. Môžete cez neho:
– distribuovať digitálne vouchre, kupóny či kódy,
– informovať Vašich zákazníkov o výhodách členstva,
– dostávať spätnú väzbu,
– riešiť zákaznícky servis, objednávky, e-shop.

Vernostný klub cez mobil znižuje Vaše reklamné a propagačné náklady, udržuje dobré vzťahy s existujúcimi zákazníkmi aj po nákupe, získava nových a pomáha Vám zbaviť sa „neziskových“ zákazníkov.

Kontaktujte nás